Buharlı Temizleyici Yorumları

Buharlı temizleyici yorumları üzerine öğrenmek istediğiniz herşeye sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizde detaylarını anlattığımız bu bilgiler sayesinde aradığınız konuda yeterince bilgi sahibi olacaksınız.

Buharlı temizleyici yorumları sayfamızı okuyarak;

  1. Buharlı temizleyici yorumları hakkındaki tüm soruların cevabını burada bulacaksınız.
  2. Buharlı temizleyici yorumları için yazılan yorumları okuyabilirsiniz.
  3. Buharlı temizleyici yorumları deneyimlerinizi siz de diğer müşterilerle paylaşabilirsiniz.
Yeni Nesil Buharlı Temizleyici

Yüksek kaliteli buharlı temizleme sistemi H2O Serisine bir yenisi eklendi. İşte karşınızda en yeni H2O Mop X5! Önceki modellerine göre daha hafif, yeşil renkli ve daha incedir. Buharlı Temizleyici Yorumları

5 fonksiyonu bir arada sunan bu ürün, halı temizliğinde, zemin temizliğinde, giysi temizliğinde, pencere kenarları ve cam temizliğinde kullanılabilir. 

Su buharını kullanarak dezenfekte eder ve yüzeyi temizler. Çok portatiftir ve elde taşıyarak kullanabilirsiniz. Buhar akışı sağlayan teknolojisi sayesinde buharın kuvvetini ayarlayabilirsiniz.Kullanıldığında çok güzel bir koku da yayar. Eviniz ter temiz, hijyenik ve mis gibi kokar.

Yeni ve geliştirilmiş özellikleriyle karşınızda. 

  • 5'i 1 Arada: Buharlı Zemin Temizleyici, Buharlı Halı Temizleyici, Elde Taşınabilir Buharlı Temizleyici, Buharlı Giysi Temizleyici, Buharlı Pencere ve Cam Temizleyici. 
  • Yalnızca 2,2 kg ağırlığında! 
  • Yalnızca buhar kuvvetiyle temizler, sterilize eder ve güzel koku verir. 
  • 1300 Watt gücünde, 110° Buhar çıkışı. 
  • Deterjanlara para harcamanıza gerek yok.

Avantajları

Hiçbir kimyasal kullanmadan evinizi, kullandığınız yüzeyleri sterilize eder, hem moleküler, hem de makro, görsel düzeyde çok kaliteli temizlik sağlar. Bunu ayarlanabilir buhar çıkışı sayesinde yapar. Normal temizleyiciler, sadece bakterileri, eğer yapabilirler ise, erişebildikleri yüzeyden fiziksel olarak emerek uzaklaştırırlar. Lakin buharlı temizleyici bunu 110 derece buhar ile yaparak inanılmaz temizlik sağlar. 

Mikrobiyolojik çalışma yapılan laboratuarlarda bakteriler buhar ile temizlenir, zira basınca ve buhar sıcaklığına dayanamazlar. Buharlı temizleyicinin buharı, bakterilerin normalde temizleyemediğimiz, spor denen küçük dayanıklı partikül hallerini de temizler. Çok hassas, steril bir alan oluşturulur, buhar, çok ince yüzeylere kadar nüfuz eder. 

Bu ürün, sizlere X5 olarak yani beşi bir arada geliyor. Bütün bu aparatlar, sizlere evinizde, ofisinizde, dilediğiniz yüzeye uygun temizlik yapabilmenizi, çok zor lekelerden kurtulmanızı sağlıyor. Bunu sizi hiç zahmete sokmadan yapıyor. 

Buharlı Temizleyici Yorumları

Kesintisiz ve şiddeti değişebilen buhar çıkışı ile size rahat bir kullanım sağlar. Yalnızca 2.2kg ağırlığında olan çok hafif ve kullanımı çok kolay, 1300Watt gücünde 110 derece sıcaklıkta buhar çıkışı sağlıyor. Hiçbir kimyasal madde kullanımına gereksinim duymadan çok sağlıklı ortamlar oluşturabilir, istediğiniz yüzeyde güvenle kullanabilirsiniz. 

Bu çok yönlü, yeşil renkli, ince tasarımıyla göz dolduran buharlı temizleyici ürününe sahip olmak çok kolay. 
Siz de hemen bir tane edinin ve kullanmaya, avantajlarından yararlanmaya başlayın!

Kullanım Alanları

Lavabo temizliği, cam temizliği, fayans temizliği, halı temizliği, kirlenen zeminlerin temizliği, klozet temizliği, linolyum temizliği, mermer temizliği, parke ve laminant temizliği, perde temizliği.

Buharlı Temizleyici Yorumları

Buharlı temizleyici yorumları hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi sitemizde bulabilirsiniz.
Ana Sayfa  |  Kullanımı  |  Neden Biz ?  |  Kullanıcı Yorumları  |  Sipariş  |  İletişim  |  Biz Arayalım  |  Sitemap
Copyright © 2011 h2omopx5.biz.tr - Bütün hakkı saklıdır.
LiveZilla Live Help
 Porno İzle